ERJ-U0XF1101Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1101Y
JLCPCB Part #
C1512448
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS