ERJ-U0XF10R5Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF10R5Y
JLCPCB Part #
C1512398
Description
-55℃~+125℃ 10.5Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS