ERJ-U0XF1003Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1003Y
JLCPCB Part #
C4069456
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS