ERJ-U08J915V
MFR.Part #
ERJ-U08J915V
JLCPCB Part #
C4282552
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS