ERJ-U08J824V
MFR.Part #
ERJ-U08J824V
JLCPCB Part #
C1859627
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS