ERJ-U08J755V
MFR.Part #
ERJ-U08J755V
JLCPCB Part #
C4125650
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS