ERJ-U08J511V
MFR.Part #
ERJ-U08J511V
JLCPCB Part #
C1859653
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS