ERJ-U08J510V
MFR.Part #
ERJ-U08J510V
JLCPCB Part #
C3965432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS