ERJ-U08J472V
MFR.Part #
ERJ-U08J472V
JLCPCB Part #
C3993743
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS