ERJ-U08J433V
MFR.Part #
ERJ-U08J433V
JLCPCB Part #
C4206783
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS