ERJ-U08J303V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08J303V
JLCPCB Part #
C4089269
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS