ERJ-U08J302V
MFR.Part #
ERJ-U08J302V
JLCPCB Part #
C1013381
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS