ERJ-U08J2R4V
MFR.Part #
ERJ-U08J2R4V
JLCPCB Part #
C1013378
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS