ERJ-U08J275V
MFR.Part #
ERJ-U08J275V
JLCPCB Part #
C4330416
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7MΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS