ERJ-U08J273V
MFR.Part #
ERJ-U08J273V
JLCPCB Part #
C4250084
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS