ERJ-U08J224V
MFR.Part #
ERJ-U08J224V
JLCPCB Part #
C3913864
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS