ERJ-U08J223V
MFR.Part #
ERJ-U08J223V
JLCPCB Part #
C1013369
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS