ERJ-U08J203V
MFR.Part #
ERJ-U08J203V
JLCPCB Part #
C1859592
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS