ERJ-U08J1R1V
MFR.Part #
ERJ-U08J1R1V
JLCPCB Part #
C1859604
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS