ERJ-U08J182V
MFR.Part #
ERJ-U08J182V
JLCPCB Part #
C4225720
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS