ERJ-U08J180V
MFR.Part #
ERJ-U08J180V
JLCPCB Part #
C4038642
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS