ERJ-U08J125V
MFR.Part #
ERJ-U08J125V
JLCPCB Part #
C1013393
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS