ERJ-U08J120V
MFR.Part #
ERJ-U08J120V
JLCPCB Part #
C1859631
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS