ERJ-U08J106V
MFR.Part #
ERJ-U08J106V
JLCPCB Part #
C4015943
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS