ERJ-U08F9100V
MFR.Part #
ERJ-U08F9100V
JLCPCB Part #
C1859808
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS