ERJ-U08F9091V
MFR.Part #
ERJ-U08F9091V
JLCPCB Part #
C1859785
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS