ERJ-U08F9090V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08F9090V
JLCPCB Part #
C4213270
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS