ERJ-U08F8R20V
MFR.Part #
ERJ-U08F8R20V
JLCPCB Part #
C1013656
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 400V 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS