ERJ-U08F88R7V
MFR.Part #
ERJ-U08F88R7V
JLCPCB Part #
C1013654
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS