ERJ-U08F8660V
MFR.Part #
ERJ-U08F8660V
JLCPCB Part #
C1013651
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS