ERJ-U08F8451V
MFR.Part #
ERJ-U08F8451V
JLCPCB Part #
C1859978
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS