ERJ-U08F80R6V
MFR.Part #
ERJ-U08F80R6V
JLCPCB Part #
C1013530
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS