ERJ-U08F8060V
MFR.Part #
ERJ-U08F8060V
JLCPCB Part #
C1013560
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS