ERJ-U08F7153V
MFR.Part #
ERJ-U08F7153V
JLCPCB Part #
C1013676
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS