ERJ-U08F6R04V
MFR.Part #
ERJ-U08F6R04V
JLCPCB Part #
C3965540
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS