ERJ-U08F6813V
MFR.Part #
ERJ-U08F6813V
JLCPCB Part #
C4055346
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS