ERJ-U08F6802V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08F6802V
JLCPCB Part #
C4316145
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS