ERJ-U08F6801V
MFR.Part #
ERJ-U08F6801V
JLCPCB Part #
C1859980
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS