ERJ-U08F64R9V
MFR.Part #
ERJ-U08F64R9V
JLCPCB Part #
C4082179
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS