ERJ-U08F63R4V
MFR.Part #
ERJ-U08F63R4V
JLCPCB Part #
C4139549
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS