ERJ-U08F6190V
MFR.Part #
ERJ-U08F6190V
JLCPCB Part #
C4223195
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS