ERJ-U08F6041V
MFR.Part #
ERJ-U08F6041V
JLCPCB Part #
C1859896
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS