ERJ-U08F6040V
MFR.Part #
ERJ-U08F6040V
JLCPCB Part #
C1860002
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS