ERJ-U08F5R90V
MFR.Part #
ERJ-U08F5R90V
JLCPCB Part #
C4043340
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 5.9Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS