ERJ-U08F5R62V
MFR.Part #
ERJ-U08F5R62V
JLCPCB Part #
C1859795
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 400V 5.62Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS