ERJ-U08F5R10V
MFR.Part #
ERJ-U08F5R10V
JLCPCB Part #
C1859839
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS