ERJ-U08F5492V
MFR.Part #
ERJ-U08F5492V
JLCPCB Part #
C4085517
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS