ERJ-U08F5362V
MFR.Part #
ERJ-U08F5362V
JLCPCB Part #
C1859955
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS