ERJ-U08F5232V
MFR.Part #
ERJ-U08F5232V
JLCPCB Part #
C4183228
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS