ERJ-U08F5103V
MFR.Part #
ERJ-U08F5103V
JLCPCB Part #
C1013554
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS